Čím se zabýváme

Profesionální čistící a úklidová technika včetně  půjčovny profivysavačů a průmyslových vysavačů - to je nabídka portálu PROFIVYSAVAČE.

 

PROFIVYSAVAČE nabízí i mycí a úklidovou techniku. PROFIVYSAVAČE nabízejí průmyslové vysavače tradičních evropských značek GHIBLI a Gisowatt. V nabídce průmyslových vysavačů PROFIVYSAVAČE mají své místo i vysavače pro hotelový provoz nebo pro hobby program, stejně tak jako průmyslové vysavače pro průmyslové využití. Mycí technika  najde uplatnění při uklidu komerčních prostor, veřejných prostranství, při úklidu halových podlah veřejných budov nebo při úklidu obchodních center.


Novinka

K vysavačům Ghibli Vám nyní připravíme prodlouženou hadici na míru jakékoliv délky! Dopřejte si pohodlí při vysávání!


Dodací podmínky

Zboží zasíláme obvykle do 2-3 dnů, platba formou doběrečného, při převzetí zboží.

Při požadavku platby za fakturu bankovním převodem pro podniky požadujeme platbu předem.
Navigace: Jednokotoučové stroje » Jednokotouč 13" » Jednokotoučový SB 13

Jednokotoučový SB 13

Malý 13“ jednokotoučový stroj s velkým výkonem. Rozměry a váha z něj dělají ideální stroj pro práce, které vyžadují vysoce profesionální a současně lehký stroj s jednoduchou obsluhou. Je vhodný pro všechny typy úklidu, základní čištění, odstraňování vosků, pravidelné mytí, leštění a šamponování. Velmi robustní jednofázový indukční motor s dlouhou životností a velkým výkonem, litinový skelet stroje a planetový převod zaručuje nejlepší výsledky, pokud jde o výkon, životnost a hlučnost. Bezpečnostní pojistka zajišťuje, že stroj lze zapnout pouze v pracovní poloze. Dvouruční ovládání proti nechtěnému spuštění stroje. Výškově nastavitelná rukojeť stroje. Možnost použití různých typů kartáčů a unašeč PADu. Jednoduché zavěšení nádrže mycího roztoku zaručuje snadnou manipulaci. Ovládací páka ventilu nádrže je integrována přímo do rukojeti stroje. Rukojeť je vyrobena z odolných plastových materiálů, ergonomický tvar umožňuje jednoduché používání všech ovládacích prvků stroje.Čistící stroj s funkcí spray a šamponem, průměr kotouče 330 mm,

Dostupnost: skladem
Cena: (včetně DPH):19 990 Kč
Jednokotoučový SB 13
ks


Doplňující obrázky


Jednokotoučový SB 13
jednokotouč v akci
Jednokotoučový SB 13
planetový systém pohonu kotoučů
Jednokotoučový SB 13
sada výměnných kotoučů od mycích po leštící
Jednokotoučový SB 13
ergonomie a ovládání držadla
Jednokotoučový SB 13
kartáčový mycí kotouč v akci
Jednokotoučový SB 13
systém kloubu

Podrobný popis

Výkon 550W

Průměr kotouče 330 mm

Počet otáček 188 ot/min

Hmotnost 22 kg

Rozměry 1120x420x340

Přítlak kotouče 43,3 g/cm2

Hladina hluku 54 dbA

Délka kabelu 10 m

Obchod používá systém Simplia s.r.o.