Čím se zabýváme

Profesionální čistící a úklidová technika včetně  půjčovny profivysavačů a průmyslových vysavačů - to je nabídka portálu PROFIVYSAVAČE.

 

PROFIVYSAVAČE nabízí i mycí a úklidovou techniku. PROFIVYSAVAČE nabízejí průmyslové vysavače tradičních evropských značek GHIBLI a Gisowatt. V nabídce průmyslových vysavačů PROFIVYSAVAČE mají své místo i vysavače pro hotelový provoz nebo pro hobby program, stejně tak jako průmyslové vysavače pro průmyslové využití. Mycí technika  najde uplatnění při uklidu komerčních prostor, veřejných prostranství, při úklidu halových podlah veřejných budov nebo při úklidu obchodních center.


Novinka

K vysavačům Ghibli Vám nyní připravíme prodlouženou hadici na míru jakékoliv délky! Dopřejte si pohodlí při vysávání!


Dodací podmínky

Zboží zasíláme obvykle do 2-3 dnů, platba formou doběrečného, při převzetí zboží.

Při požadavku platby za fakturu bankovním převodem pro podniky požadujeme platbu předem.
Navigace: Jednokotoučové stroje » Vysokorychlostní » Jednokotoučový vysokorychlostní SB HS 1500

Jednokotoučový vysokorychlostní SB HS 1500

18“ stroj s otáčkami 1500 ot/min a velkým výkonem, až 2000 W,  který se díky efektivní kombinaci motor - váha - rychlost přizpůsobí jakékoliv pracovní operaci. Rozměry a váha z něj dělají ideální stroj pro práce, které vyžadují vysoce profesionální stroj s jednoduchou obsluhou. Leštička s vysokým výkonem, určená pro každodenní údržbu na sucho středních i rozsáhlých ploch ošetřených metalickými vosky. Umožňuje získat zrcadlový lesk neuvěřitelně rychlým a jednoduchým způsobem. Díky zvláštnímu způsobu vedení může být používána jak v přímé linii, tak vějířovité, s následnou možností pracovat i ve velmi malých prostorách a dostat se tak do míst nepřístupných běžným vysokootáčkovým strojům. Konstrukce stroje umožňuje jeho rychlý start a prodloužení doby používání při stálé přilnavosti disku. Elektronické vyvažování rotoru při plném chodu, které zaručuje provoz bez vibrací. Velmi robustní jednofázový indukční motor s dlouhou životností a velkým výkonem, litinový skelet stroje a převod řemenem zaručuje nejlepší výsledky, pokud jde o výkon, životnost a hlučnost. Bezpečnostní pojistka zajišťuje, že stroj lze zapnout pouze v pracovní poloze, bezpečnostní dvouruční ovládání proti nechtěnému spuštění stroje. Výškově nastavitelná rukojeť stroje. Rukojeť je vyrobena z odolných plastových materiálů, ergonomický tvar umožňuje jednoduché používání všech ovládacích prvků stroje.

Dostupnost: skladem
Cena: (včetně DPH):47 777 Kč
Jednokotoučový vysokorychlostní SB HS 1500
ks


Doplňující obrázky


Jednokotoučový vysokorychlostní SB HS 1500
přídavná nádrž
Jednokotoučový vysokorychlostní SB HS 1500
řemenový pohon
Jednokotoučový vysokorychlostní SB HS 1500
leštící kotouč
Jednokotoučový vysokorychlostní SB HS 1500
držadlo-ovládání a ergonomie

Podrobný popis

Příkon 1300 W+700 W

Napětí 220-240 V

Přívodní kabel dlouhý 15 m

Hmotnost 39 kg

Rozměry 1200x720x240

Hlučnost dB(A)  menší než 56

 

Kartáče - rozměr 405 MM/16"

Otáčky 1500 ot/min

Přítlačný tlak v g/cm čtv je 43

 

Zváštní příslušenství za PŘÍPLATEK

Dávkovací systém na vosk

PAD "top line"

Obchod používá systém Simplia s.r.o.