Čím se zabýváme

Profesionální čistící a úklidová technika včetně  půjčovny profivysavačů a průmyslových vysavačů - to je nabídka portálu PROFIVYSAVAČE.

 

PROFIVYSAVAČE nabízí i mycí a úklidovou techniku. PROFIVYSAVAČE nabízejí průmyslové vysavače tradičních evropských značek GHIBLI a Gisowatt. V nabídce průmyslových vysavačů PROFIVYSAVAČE mají své místo i vysavače pro hotelový provoz nebo pro hobby program, stejně tak jako průmyslové vysavače pro průmyslové využití. Mycí technika  najde uplatnění při uklidu komerčních prostor, veřejných prostranství, při úklidu halových podlah veřejných budov nebo při úklidu obchodních center.


Novinka

K vysavačům Ghibli Vám nyní připravíme prodlouženou hadici na míru jakékoliv délky! Dopřejte si pohodlí při vysávání!


Dodací podmínky

Zboží zasíláme obvykle do 2-3 dnů, platba formou doběrečného, při převzetí zboží.

Při požadavku platby za fakturu bankovním převodem pro podniky požadujeme platbu předem.
Navigace: Náhradní díly, filtry, příslušenství » Ghibli » Patronové filtry » Mikrofiltr Hepa AS30/AS40/AS59/AS600

Mikrofiltr Hepa AS30/AS40/AS59/AS600

Patronový originální filtr Ghibli dlouhý, pro střední a vyšší kategorii vysavačů AS 27, AS 400, AS 59, AS 590, AS 60, AS 600...

Vyznačuje se vysokou filtrační kapacitou kategorie HEPA, zachycuje 98,9 % jemných suchých  nečistot, které ulpívají buď přímo na fitru, nebo spadávají do nádoby vysavače. Zvyšuje bezporuchový chod vysavače a prodlužuje jeho životnost. Doporučujeme pravidelné čištění jemným karáčem za současného odsávání nečistot. Pokud je filtr potrhaný nebo jinak poškozený dlouhodobý používáním, vyměňte jej za nový.

Dostupnost: skladem
Cena: (včetně DPH):5 290 Kč
Mikrofiltr Hepa AS30/AS40/AS59/AS600
ksObchod používá systém Simplia s.r.o.