Čím se zabýváme

Profesionální čistící a úklidová technika včetně  půjčovny profivysavačů a průmyslových vysavačů - to je nabídka portálu PROFIVYSAVAČE.

 

PROFIVYSAVAČE nabízí i mycí a úklidovou techniku. PROFIVYSAVAČE nabízejí průmyslové vysavače tradičních evropských značek GHIBLI a Gisowatt. V nabídce průmyslových vysavačů PROFIVYSAVAČE mají své místo i vysavače pro hotelový provoz nebo pro hobby program, stejně tak jako průmyslové vysavače pro průmyslové využití. Mycí technika  najde uplatnění při uklidu komerčních prostor, veřejných prostranství, při úklidu halových podlah veřejných budov nebo při úklidu obchodních center.


Novinka

K vysavačům Ghibli Vám nyní připravíme prodlouženou hadici na míru jakékoliv délky! Dopřejte si pohodlí při vysávání!


Dodací podmínky

Zboží zasíláme obvykle do 2-3 dnů, platba formou doběrečného, při převzetí zboží.

Při požadavku platby za fakturu bankovním převodem pro podniky požadujeme platbu předem.
Navigace: PROFESIONÁLNÍ vysavače » Klasika 1 silný motor » Ghibli AS 5

Ghibli AS 5

Kompaktní, výkonný,osvědčený, spolehlivý, praktický-to je profi vysavač AS 5 -lehce ovladatelný určený pro suché sání, je vyroben z odolného polypropylenu, který vyniká velmi dobrou odolností proti nárazu. Vysavač je po obvodě vybaven ochrannou lištou z měkčeného materiálu pro ochranu nábytku při nárazu. Filtrace vzduchu na výstupu. Standardní výbava s polyesterovým textilním trvalým filtrem model (AS 5 FT), nebo skládaným papírovým filtrem pod motorem a papírovým sáčkem (AS 5 FC). Průmyslový sací motor s příkonem 1.000 W s vynikající odolností umožňuje přiřadit vysavač k nejlepším profesionálním strojům. Vestavná zásuvka pro elektrokartáč. Výborná ovladatelnost díky otočným kolečkům. Vysavač Ghibli AS 5 není určen k vysávání výbušných a hořlavých prachů. Hadice délky 2,2 metru a délak kabelu 7 m vytváří akční rádius 9,2 metrů. Příslušenství: kovové trubky, podlahová hubice šiřky 340 mm, úzká štěrbinová hubice pro obtížně přístupná místa, polštářová hubice na čalounění a kulatý kartáč na závěsy.

Dostupnost: skladem
Cena: (včetně DPH):5 160 Kč
Ghibli AS 5
ks


Doplňující obrázky


Ghibli AS 5
Ghibli AS 5
Pojezdová kola s velkou roztečí zajišťují stabilitu. Ochranná měkčená lišta na obvodu chrání nábytek před nárazy a poškozením
Ghibli AS 5
skládaný papírový filtr pod motorem
Ghibli AS 5
Za doplatek - elektrokartáč ve variantě šíře 350 a 400 mm. Účinně čistí koberce rotačním kartáčem, nezávisle poháněným elektrickým motorkem s příkonem 130 W.

Podrobný popis

Technická specifikace:

Příkon 1130 W

Napětí 230 V

Délka kabelu 7 m

Objem filtru 5 m

Objem sacího prostoru 15 litrů

Užitečný objem 6 litrů

Podtlak 230 mbar

Tok vzduchu 50 l/sec

Hlučnost 61 dbA

Hmotnost 6 kg


Příslušenství

El. rotační kartáč 350 mm_AS5,AS 10

Elektrický rotační kartáč s vlastním pohonem elektrickým…
další informace
4 356 Kč

El. rotační kartáč 400 mm_AS5,AS10

Elektrický rotační kartáč s vlastním pohonem elektrickým…
další informace
4 990 Kč

Sada 10 ks objem 5 litrů AS5

Papírové filtry pro model Ghibl AS 5
další informace
550 KčObchod používá systém Simplia s.r.o.