Čím se zabýváme

Profesionální čistící a úklidová technika včetně  půjčovny profivysavačů a průmyslových vysavačů - to je nabídka portálu PROFIVYSAVAČE.

 

PROFIVYSAVAČE nabízí i mycí a úklidovou techniku. PROFIVYSAVAČE nabízejí průmyslové vysavače tradičních evropských značek GHIBLI a Gisowatt. V nabídce průmyslových vysavačů PROFIVYSAVAČE mají své místo i vysavače pro hotelový provoz nebo pro hobby program, stejně tak jako průmyslové vysavače pro průmyslové využití. Mycí technika  najde uplatnění při uklidu komerčních prostor, veřejných prostranství, při úklidu halových podlah veřejných budov nebo při úklidu obchodních center.


Novinka

K vysavačům Ghibli Vám nyní připravíme prodlouženou hadici na míru jakékoliv délky! Dopřejte si pohodlí při vysávání!


Dodací podmínky

Zboží zasíláme obvykle do 2-3 dnů, platba formou doběrečného, při převzetí zboží.

Při požadavku platby za fakturu bankovním převodem pro podniky požadujeme platbu předem.
Navigace: PROFESIONÁLNÍ vysavače » Klasika 1 silný motor » Vysavač na záda Ghibli T1

Vysavač na záda Ghibli T1

Vysavač T 1 je určený pro suché sání, je vyroben z odolného polypropylenu, který vyniká velmi dobrou mechanickou odolností. Vysavač je přenosný na zádech, kompaktní, lehký, snadno ovladatelný s vysokým výkonem 1450W. Ponechává volné ruce, nebrání pohybu a umožňuje rychlou, efektivní a méně namáhavou práci. Použití nového systému odhlučnění umožňuje tichý provoz. Dvojitá filtrace (skládaný filtr + papírový sáček). Filtrace vzduchu na výstupu. Držáky příslušenství. Tepelná pojistka motoru. Průmyslový sací motor s vysokým příkonem 1450 W s vynikající odolností umožňuje přiřadit vysavač k nejlepším profesionálním strojům. Vysavač Ghibli T 1 není určen k vysávání výbušných a hořlavých prachů.

Dostupnost: skladem
Cena: (včetně DPH):8 490 Kč
Vysavač na záda Ghibli T1
ks


Doplňující obrázky


Vysavač na záda Ghibli T1
odklopné víko
Vysavač na záda Ghibli T1
detail filtrace a filtru
Vysavač na záda Ghibli T1
detail upevnění na záda


Soubory ke stažení
Obchod používá systém Simplia s.r.o.