Čím se zabýváme

Profesionální čistící a úklidová technika včetně  půjčovny profivysavačů a průmyslových vysavačů - to je nabídka portálu PROFIVYSAVAČE.

 

PROFIVYSAVAČE nabízí i mycí a úklidovou techniku. PROFIVYSAVAČE nabízejí průmyslové vysavače tradičních evropských značek GHIBLI a Gisowatt. V nabídce průmyslových vysavačů PROFIVYSAVAČE mají své místo i vysavače pro hotelový provoz nebo pro hobby program, stejně tak jako průmyslové vysavače pro průmyslové využití. Mycí technika  najde uplatnění při uklidu komerčních prostor, veřejných prostranství, při úklidu halových podlah veřejných budov nebo při úklidu obchodních center.


Novinka

K vysavačům Ghibli Vám nyní připravíme prodlouženou hadici na míru jakékoliv délky! Dopřejte si pohodlí při vysávání!


Dodací podmínky

Zboží zasíláme obvykle do 2-3 dnů, platba formou doběrečného, při převzetí zboží.

Při požadavku platby za fakturu bankovním převodem pro podniky požadujeme platbu předem.
Navigace: PRŮMYSLOVÉ vysavače » Model Ghibli AS 30 kombi

Model Ghibli AS 30 kombi

Model Ghibli AS 30  je výkonný a všestranný jednofázový průmyslový vysavač s velkým objemem nádoby 59 litrů. Disponuje ANTI statickou úpravou. Průmyslový vysavač je urče pro vysávání suchých i mokrých nečistot velkého obsahu, kde je potřebný vysoký výkon. Průmyslový vysavač je postaven na ocelové konstrukci, kovová je rovněž filtrační komora. Tubus průmyslového vysavače je zhotoven z vysoce odolného polypropylenu. Povrchová úprava průmyslového vysavače je provedena otěru vysoce odolnou práškovou technologií. Vlastní nádoba na nečistoty je v provedení leštěný nerez. Dvojitá filtrační ochrana průmyslového vysavače je zajištěna jednak praktickým trvalým textilním filtrem  v kombinaci se skládanou papírovou filtrační vložkou-patronovým filtrem- která se vyznačuje díky technologii skládaného papíru- velkou filtrační kapacitou. Odnímatelný zásobník s pojezdovými kolečky je osazen klecí s ochranným plovákem pro mokré vysávání. Na rukojeti držadla je zavěšen kovový koš pro pohodlné uložení příslušenství: štěrbinová hubice, kulatá kartáč, hubice na podlahu suchá rozteč 40 cm, mokrá s roztečí 40 cm. Hadice má délku 2,5 metry. Nová technologie odhlučnění zajišťuje tichý chod průmyslového vysavače. Průmyslový vysavač osazen 2 samostatnými motory o příkonu každý 1000 W. Ideální k přiřazení k průmyslovým výrobním linkám. Jako zvláštní příslušenství lze dodat HEPA filtr na výstup vysavače pro zdokonalení filtrace vzduchu na výstupu z průmyslového vysavače. Papírové filtry pro jednorázové použití a pro hygienické nakládání s nepohodlným odpadem jsou vybaveny hygienickým plastovým uzávěrem otvoru. Průmyslový vysavač je snadno ovladatelný díky dostatečně velkým pojezdovým kolům, z nichž přední jsou otočná.Kombinovaný průmyslový kovový vysavač s příkonem 2.300W , kapacitou tanku 30 l.

Dostupnost: týden
Cena: (včetně DPH):35 490 Kč
Model Ghibli AS 30 kombi
ks


Doplňující obrázky


Model Ghibli AS 30 kombi
uvolnění nádoby
Model Ghibli AS 30 kombi
výměna textilního filtru
Model Ghibli AS 30 kombi
koš pro textilní filtr
Model Ghibli AS 30 kombi
textilní filtr
Model Ghibli AS 30 kombi
filtrační vložka-patronový filtr
Model Ghibli AS 30 kombi
papírový sáček 19 litrů

Podrobný popis

Průmyslový vysavač - technické parametry

Rozměry 765x560x1280 mm

Celkový příkon průmyslového vysavače je 2.300 W ( 2 x 1150 W max)

Napětí 230 V

Délka přívodního kabelu 7,5 m

Chlazeí motorů průmyslového vysavače je ByPass

Objemový tok vzduchu je 110 litrů za sekundu

Hlučnost průmyslového vysavače je 65 dB(A)

Objem nádrže průmyslového vysavače je 59 litrů

Užitečný obsah 30 litrů

Hmotnost průmyslového vysavače je 45 kg

Obchod používá systém Simplia s.r.o.