Čím se zabýváme

Profesionální čistící a úklidová technika včetně  půjčovny profivysavačů a průmyslových vysavačů - to je nabídka portálu PROFIVYSAVAČE.

 

PROFIVYSAVAČE nabízí i mycí a úklidovou techniku. PROFIVYSAVAČE nabízejí průmyslové vysavače tradičních evropských značek GHIBLI a Gisowatt. V nabídce průmyslových vysavačů PROFIVYSAVAČE mají své místo i vysavače pro hotelový provoz nebo pro hobby program, stejně tak jako průmyslové vysavače pro průmyslové využití. Mycí technika  najde uplatnění při uklidu komerčních prostor, veřejných prostranství, při úklidu halových podlah veřejných budov nebo při úklidu obchodních center.


Novinka

K vysavačům Ghibli Vám nyní připravíme prodlouženou hadici na míru jakékoliv délky! Dopřejte si pohodlí při vysávání!


Dodací podmínky

Zboží zasíláme obvykle do 2-3 dnů, platba formou doběrečného, při převzetí zboží.

Při požadavku platby za fakturu bankovním převodem pro podniky požadujeme platbu předem.
O nás

Záměrem firmy PROFI VYSAVAČE je poskytnout  obchodním partnerům ucelenou nabídku profesionálních, průmyslových vysavačů i úklidové techniky, podpořenou 14-ti letými zkušenostmi z výrobního prostředí vysavačů a obchodní  činnosti v tomto prostředí.

 

Obr.: Z účasti na veletrhu Auto Show a Tuning v Praze

 

Produkty fy Profivysavače Praha jsou opřeny o kvalitní tým engineeringu stejně tak jako o designérská jména, která jsou zárukou úspěchu, jako je Georgo Pininfarina, designový tvůrce Ferrari či Maserati. PROFI VYSAVAČE nabízejí širokou škálu vysavačů, od běžných vysavačů pro Váš dům, hotely, restaurace a školy, které využijí řadu profesionálních vysavačů pro mokré i suché vysávání, přes špičkové průmyslové vysavače, které využijí výrobní podniky jakéhokoliv zaměření až po nabídku pro supermarkety, sklady, logistické parky, terminály nebo letištní vestibuly v podobě  kompletní série mycích strojů, jak obsluhou  vedených, tak i se sedící obsluhou.

 

Obr.: Prezentace  na Strojírenském veletrhu v Brně

 

Našimi zákazníky jsou převážně výrobní podniky, které dnes a denně řeší problematiku úklidu a čištění svých provozů. Celá řada průmyslových firem se potýká s celou řadou odpadů - jemný prach, moučný prach, zrna, odřezky, odštěpky, piliny, textilní vlákna, suť, voda, olejnaté kapaliny a další. U nás najdete rovněž modely pro garáž či dílnu s připojením pneumatického nebo elektrického nářadí, nabídku pro hotely, hobby sektor ale i velkokapacitní a výkonné průmyslové vysavače pro výrobní haly, také vysavače do speciálního prostředí se zvýšenými požadavky na hygienu, vyjímečně tiché vysavače. V nabídce jsou rovněž velké uklízecí stroje, podle výkonnosti vhodné pro malé, střední i velké plochy k uklizení.

 PROFI VYSAVAČE  nabízeji ve svém  sortimentu produkty tradičních italských výrobců profesionální čisticí a úklidové techniky Ghibli a Gisowatt. PROFIVYSAVAČE  dokážou svým uceleným produktovým portfoliem splnit náročné požadavky na čistící a úklidovou techniku a mytí podlah.Obchod používá systém Simplia s.r.o.