Čím se zabýváme

Profesionální čistící a úklidová technika včetně  půjčovny profivysavačů a průmyslových vysavačů - to je nabídka portálu PROFIVYSAVAČE.

 

PROFIVYSAVAČE nabízí i mycí a úklidovou techniku. PROFIVYSAVAČE nabízejí průmyslové vysavače tradičních evropských značek GHIBLI a Gisowatt. V nabídce průmyslových vysavačů PROFIVYSAVAČE mají své místo i vysavače pro hotelový provoz nebo pro hobby program, stejně tak jako průmyslové vysavače pro průmyslové využití. Mycí technika  najde uplatnění při uklidu komerčních prostor, veřejných prostranství, při úklidu halových podlah veřejných budov nebo při úklidu obchodních center.


Novinka

K vysavačům Ghibli Vám nyní připravíme prodlouženou hadici na míru jakékoliv délky! Dopřejte si pohodlí při vysávání!


Dodací podmínky

Zboží zasíláme obvykle do 2-3 dnů, platba formou doběrečného, při převzetí zboží.

Při požadavku platby za fakturu bankovním převodem pro podniky požadujeme platbu předem.
Půjč si mě

 Průmyslový vysavač kovový Gisowatt Industrial 50

Universální  průmyslový pomocník s 50-ti litrovým velkým objemem nádoby pro suché i mokré vysávání. Jednoduchá a snadná obsluha. Vybaven skládaným filtrem pod motorem a permanentním textilním filtrem. Možnost  použití hygenických papírových sáčků s plastikovým uzávěrem. Pohodlný pojezd díky skvělému podvozku s velkými pojezdovými koly. Kabel 8 m+ 2,2 m hadice=velký akční rádius. Příslušentsví: hubice pro mokré sání s gumovou stěrkou podlahy, hubice pro suché vysávání, šterbinová hubice, úhlová hubice. Pojezdové velké držadlo a podvozek s kolečky pro snadnou manipulaci-přední otočná, zadní velká pro snadnou manipulaci. Ideální  k velkým úklidům 

 

1 den 1 víkend 1 týden 1 měsíc kauce
500,-Kč 800,-Kč 1500,-Kč 2000,-Kč 0,-Kč

 

 

 

 

         
        0,

 

Průmyslový vysavač plastový PC 20

Profi vysavač s objemem 20 litrů. výkonný, pro mokré i suché sání. Velký papírový sáček pro hygienické nakládání s odpadem. Pod motorem je skládaný patronový filtr. Kovové trubky. Příslušenství: Velká podlahová hubice s kovovým spodkem. Hubice na mokro, štěrbinová hubice a kartáč. 4 pojezdová kola. Praktický pomocník na velký úklid. Saje silou tornáda.

 

1 den 1 víkend 1 týden 1 měsíc kauce
300,-Kč 500,-Kč 1000,-Kč 2990,-Kč 0,-Kč

 

 

 

 Obchod používá systém Simplia s.r.o.